עמוד ראשי מירק סקריפטינג סקריפטים מלאים ZxoR Trivia-Bot v0.1b

ZxoR Trivia-Bot v0.1b

Full Scripts - בפורום זה יפורסמו סקריפטים מלאים. לפרסום סקריפטים מלאים יש לפרסמם תחילה בפורום "פרסום קודים ומדריכים" ולאחר מכאן הם יועברו לפורום זה.

ZxoR
מנהל גלובאלי
ZxoR Trivia-Bot v0.1b
פורסם: 13 יוני 2011, 20:21
הבהרה: הבוט נבנה לפני יותר משנה ואני לא עומד לתקן בו באגים או להוציא לו גרסאות חדשות. מצטער אבל זהו בוט ישן עד כדי כך שאני הפסקתי לתמוך בו. הוא כתוב בצורה מרושלת ולא ברמה שעומדת אפילו בחצי מהסטנדרטים שאני מציב לקודים שאני משחרר בימים אלו או בהמשך החיים בכלל.
שם הקוד: ZxoR Trivia-Bot
יוצר: ZxoR
גירסא: 0.1b
תיאור: בוט טריוויה חדשני, הבוט מבוסס על בוט שנבנה על ידי Sweet-Star בשנת 2007, בגדר פרוייקט ה"לקחת רעיונות שאנשים הכינו ולא מפרסמים ולבנות אותם לשפר ולפרסם בחינם", העתקתי את בוט הטריוויה של Sweet-Star ושיפרתי אותו. יש ציין שכל הטקסטים נכתבו על ידי Sweet-Star ואני אחראי רק על התכנות, כך שעדיין יש לו חלק בבוט הזה. הבוט נמצא בשלב הבטא שלו והייתי ממליץ לחכות לגירסא גמורה, אך לאור בקשה הבוט פורסם עכשיו. הבוט מכיל מערכת אדמינים מתקדמת ומערכת פרסים מקורית, כמוכן, אחראי בעל הבוט על עדכון קובץ הפרסים, בקובץ הפרסים מצויין הפרס, הכמות שיש במלאי והספק\ממן, בכל סיום סיבוב (כאשר משתמש מגיע לכמות הנקודות שנקבעה מראש) מוגרל פרס אחד, ניתן למשתמש וכמובן יורדת כמותו ברישומי הפרסים ושם הספק\ממן מתפרסם גם כן. מערכת השאלות המתקדמת עוזרת למשתמשים יותר מכל בוט אחר, בנוסף למערכת מרובת התשובות (לכל שאלה יש מספר תשובות נכונות שנקבעות מראש לדוגמא: 15 קילו גרם, 15 ק"ג, חמש עשרה ק"ג) המערכת יודעת לזהות גם תשובה שנכתבה בטעות באנגלית לדוגמא: שלום --> akuo ולתרגם אותה ולבדוק אותה. מערכת הדירוג המשוכללת מביאה את כל המידע הנדרש למשתמש, לדוגמא מיהו השחקן המוביל במשחק הנוכחי, מיהו השחקן המוביל בכל הזמנים, עשרת הגדולים ועד אפילו כמה נקודות נדרשות לו על מנת לזוז בטבלת הדירוגים.
בטא: גירסאת הבטא מתבטאת באי אפשרות בחירה מרובה על ידי האדמין, מערכת הפרסים עוד לא מוכנה, מערכת האדמינים עוד לא מוכנה, מערכת הגנת ההצפות עוד לא מוכנה ועוד כמה דברים שהם סוג של הפתעה. כמובן את מה שציינתי אפשר להוסיף ידנית מי שיודע.
הפעלה: יש להוריד את כל קבצי הבוט.
--> שאלות: השאלות מאוחסנות בקובץ ZQ.txt וכתובות על פי המבנה הבא:
------> קטגוריה#שאלה#תשובה מלאה[#תשובה חסרה][#תשובה חסרה][#תשובה חסרה][#תשובה חסרה]
------> לדוגמא: צמחים#מהי צורת עלי הרקפת?#לב#בצורת לב#צורת לב
------> שימו לב: התשובה הראשונה (AKA המלאה) היא התשובה שממנה ילקח הרמז וישלח לערות.
--> פרסים: הפרסים מאוחסנים בקובץ prizes.ini וכתובים על פי המבנה הבא וללא רווחים!!!:
------>
[Prize-Name-Without-Spaces]
Q=3 ;כמות
S=ZxoR ;ממן ידוע גם כספונסר

------> שימו לב: אין להכליל רווחים באף מקום ואיזור הכמות חייב להיות מספר, איזור הספונסר אינו חייב להיות באנגלית.
--> הוספת מנהל ראשון: קובץ המנהלים מאוחסן בשם Admins.ini, על מנת להוסיף אדמין יש לכתוב את הפקודה הבאה:
------>
/addadmin <Username/IRCNick> <Password> <Real Name>

------> שם המשתמש חייב להיות באנגלית וצריך להיות הכינוי של האדמין במירק בעת ביצוע הפקודה, לאחר מכן זה לא משנה.
------> הסיסמא יכולה להכיל את כל התווים פרט לרווחים ומאוחסת כMD5
------> השם של האדמין (REAL NAME) יכול להיות (ואף מומלץ!!) בעברית.
------> לאחר ביצוע הפקודה, הוסיפו בINI את השורה: Owner=1.
תמונה: תמונה

הורדה: https://sourceforge.net/projects/zxor-t ... r/download
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקובץ המצורף להודעה זאת.
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

Milki
משתמש רשום
Re: ZxoR Trivia-Bot v0.1b
פורסם: 17 יולי 2011, 08:44
תודה אחי...
תמונה

חזור אל סקריפטים מלאים