עמוד ראשי מירק סקריפטינג מירק סקריפטינג [בקשה] מדריך לכל מיני סוגי בוטים כנסו ותעזרו

[בקשה] מדריך לכל מיני סוגי בוטים כנסו ותעזרו

mIRC Scripting - בפורום זה תינתן תמיכה בסקריפטים וכן גם אפשרות לבקשת סניפטים או תוספים, ניתן גם להציג בפורום זה קודים לפני פירסומם.

פורסם: 18 יולי 2010, 23:38
טוב תקשיבו אני רואה שהרבה אנשים בונים בוטים כמו שראיתי מזמן בוט מפיה בוט 7boom ועוד....

רציתי לדעת איך אני בונה בוט, אני מבין שבשביל זה צריך מדריכים אבל אני לא מוצא, תביאו לי מדריך לשפה של הסקירפטים ומדריך קודים מה כל קוד עושה ומשמש....

ואם אתם אומרים לנסות לערוך בוטים אחרים לצורך שאישי ניסיתי אבל לא הבנתי כלום...... הדבר העיקרי שאני מבקש פה זה מדריך בסיסי לפקודות שמשתמשים בהם המון!!! ואת השאר אחרי שאני ידע את הבסיס אני כבר יבין את השאר לבד...

אני מתכוון במדריך בסיסי נגיד הפקודה הזאת משמשת ל... חשוב תמיד לשים בכל פקודה את זה.... ועוד...

אני ממש חיפשתי בכל מקום אבל לא מצאתי בבקשה תעזרו לי!!!!
ואני חושב שפה סוף סוף אנשים רציניים ומבינים יכולים לעזור לי להיות :"סקירפטר"

תודה לכל העוזרים!!!!!

פורסם: 19 יולי 2010, 09:24
אתה בעצם צריך מדריך למתחילים בסקריפטינג?
חכה הפורום עוד חדש וזה יקח זמן עד שמדריך כזה יגיע.
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

פורסם: 19 יולי 2010, 10:02
אוקי אני ממש מחכה אני רואה מלא פקודות שלא יודע מה כל אחד עושה נבהלתי את האמת חח...

נצטרף לחכות אבל אם למישהו יש עכשיו אז שיביא בבקשה

פורסם: 19 יולי 2010, 10:17
roy15957 כתב:
טוב תקשיבו אני רואה שהרבה אנשים בונים בוטים כמו שראיתי מזמן בוט מפיה בוט 7boom ועוד....

רציתי לדעת איך אני בונה בוט, אני מבין שבשביל זה צריך מדריכים אבל אני לא מוצא, תביאו לי מדריך לשפה של הסקירפטים ומדריך קודים מה כל קוד עושה ומשמש....

ואם אתם אומרים לנסות לערוך בוטים אחרים לצורך שאישי ניסיתי אבל לא הבנתי כלום...... הדבר העיקרי שאני מבקש פה זה מדריך בסיסי לפקודות שמשתמשים בהם המון!!! ואת השאר אחרי שאני ידע את הבסיס אני כבר יבין את השאר לבד...

אני מתכוון במדריך בסיסי נגיד הפקודה הזאת משמשת ל... חשוב תמיד לשים בכל פקודה את זה.... ועוד...

אני ממש חיפשתי בכל מקום אבל לא מצאתי בבקשה תעזרו לי!!!!
ואני חושב שפה סוף סוף אנשים רציניים ומבינים יכולים לעזור לי להיות :"סקירפטר"

תודה לכל העוזרים!!!!!

כך טיפ לחיים, ומה שאני אומר זה לא רק על מירק סקריפטינג הלה על כל ספה עילית שאתה רוצה ללמוד לא משנה גם אם השב איתך מורה פרטי 24/7 וילמד אותך פקודה פקודה אתה לא תלמד כלום וגם אם תלמד זה לא יעזור לך , הדרך היחידה ללמוד ספה היא בעזרת תרגול! שמע לי פשות תחקה שיעלה לך רעיון לאיזה שהוא בוט ותתחיל לבנות אותו , ברגע שלא תבין משהו תחפש איך פוטרים את זה ואיזה פקודה אתה צריך ואחרי שתמצא אותה תאמין לי לא תשכך אותה בחיים.

נ"ב
איך הבוט 7בוום שלי? :D היו מלא באגים אבל איך הוא יצא בסוף 8-)
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation
Amen
תמונה
אפשר למצוא אותי בערוץ החברים שלי בקווקנט tomer2k#

פורסם: 19 יולי 2010, 12:39
גם אני חושב שהדרך הכי טובה ללמוד היא בעזרת תרגול, אני התחלתי מידע 0 ישר ניסיתי להכין on text, כמובן שלא הצלחתי אבל אז שואלים אנשים ומנסים שוב ושוב עד שמצליחים ואז אתה עובר לסקריפט אחר וכך הלאה והלאה.. אני לא חושב שכדאי לך להתחיל ישר מבוט, תתחיל עם הדברים הפשוטים קודם...
בשביל שאלות הייתי מציע לך להכנס למירק של mIRCS ככה יענו לך יותר מהר...
Ohad כתב:
הקהילה שלנו כרגע נמצאת ברשת QuakeNet בערוץ mIRCs#, אתם מוזמנים בהמונכם.

שרת: irc.quakenet.org
ערוץ: mIRCs#
לינק להתחברות ישירה

נתראה בערוץ :)

בהצלחה שיהיה!

פורסם: 19 יולי 2010, 18:17
אוקי תודה לכולם אבל אחי מזה text on???

ואחי מה לנסות אם לא להתחיל לבנות בוט, אז מה לנסות?????????

ותודה בכל מקרה ננסה ופה אני חושב שאני ישאל שאלות...

ואחי אם אתה יכול לשלוח לי את הבוט של 7 בום ואני ינסה לערוך אותו באמת תודה אחי!!! כי אני חושב שזה הכי קל להתחיל אם זה!!!

ואם למישהו יש איזה בוט של משחק שאין בה הרבה פקודות וקל לערוך אותו

אז בבקשה תוסיפו את ההורדה שלו פה!!!

תודה לכל העוזרים!!....

פורסם: 19 יולי 2010, 18:36
אל תבנה בוטים כשאתה לא יודע כלום, תחכה למדריך או שתתחיל לקרוא ב
/help
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

חזור אל מירק סקריפטינג