עמוד ראשי מירק סקריפטינג מירק סקריפטינג [פרסום] הצגה לפני שחרור - ZxoR LeasingBot

[פרסום] הצגה לפני שחרור - ZxoR LeasingBot

mIRC Scripting - בפורום זה תינתן תמיכה בסקריפטים וכן גם אפשרות לבקשת סניפטים או תוספים, ניתן גם להציג בפורום זה קודים לפני פירסומם.

פורסם: 12 יוני 2011, 08:21
אז האמת, שאני עדיין לא סגור על השם אבל על הקונספט אני סגור ממזמן.
מדובר בבוט השרת השרתים הכי גדול שפורסם ו\או נבנה אי פעם. בכל חופש גדול, אבנה בוט חדש וייחודי חדש (בשנה שעברה - הגאטרבוט). השנה הבוט אמנם חדש לכמה אנשים, אבל לפני שנה וקצת כבר בניתי בוט כזה (כפרוייקט ראשון במירק, כשרק התחלתי ללמוד, מיד לאחר מכן בניתי את הגאטרבוט) ואפילו כמה אנשים זכו לראות אותו. מכיוון שהבוט היה כתוב בצורה זוועתית ולא מכובדת, החלטתי לשכתב אותו ולשפר אותו.

פרטי הבוט:
השכרת שרתי ונטרילו
השכרת שרתי רדיו
השכרת שרתי סאמפ
השכרת BNC
השכרת שרתי קאונטר-סטרייק
שילוב בין לינוקס לווינדוס - הבוט מסוגל לפתוח (בכל סוג בנפרד [וונטרילו, רדיו, סאמפ]) או על עצמו (ווינדוס) או על שרת חיצוני בעזרת SSH.
מערכת לקוחות (VIP) - מערכת זו בנויה לכך שערוץ יכול למכור גישת VIP. לVIP יש הטבות כגון אפשרות ליותר סלוטים לרדיו\וונט\סאמפ, שרתי CS שמורים, השרתים לא נסגרים ביציאה וכו'.
מערכת תפוגה - לכל פריט (נכון לעכשיו: חשבון BNC וVIP) ישנה אפשרות להצבת תאריך תפוגה. לדוגמא, אם ברצוני לתת למשתמש דרגת VIP אך ורק ל3 ימים, ניתן. מערכת התפוגה מתגברת על הגבלת המירק בשעות ונותנת שירות של אפילו תפוגה למשך 4 שנים(!), הבוט יעמוד בזה.
דיאלוגים מקצועיים לכל תחום כולל דיאלוג לשליטה בלקוחות ובחשבונות - אפשרות שליטה בכל דבר עם GUI נוח לשימוש וידידותי.
קוד דינאמי שמאפשר עריכה פשוטה - הבוט הוא חופשי ללא קרדיט עם רשיון GNU-GPL וניתן לעריכה ע"י כל משתמש בהתאם לרצונו.

תאריך שחרור:
כרגע עוד אין תאריך, מה שכן זה צפוי להתפרסם בסוף החופש הגדול, או קצת לפני.
הבוט כנראה יופעל על ערוץ זמני ע"מ לבדוק אותו לעומק בזמן-אמת, במידה וזה יקרה, אתם כבר תדעו על הערוץ ותהיו מוזמנים לשכור שם שרתים בחינם עד תום תקופת הבדיקה. כל חברי פרוייקט זה כמובן יקבלו את הבוט לפני כולם.

אנגלית ברמה גבוהה:
פה מגיעה תודה לXtrAp, שכרגע כרגע, בזמן שאני כותב את זה, עובד על תיקון טעויות אנגלית בבוט והתאמתו למצב בו מקצועיות ומכירות - זה המותג.

העתיד:
רחוק. אבל רץ בראש שלי כבר עוד כשהתחלתי לבנות את הבוט. במידה והבוט יראה סוג של הצלחה ונפוצות, אבנה לבוט אתר בו ניתן לקנות חשבון VIP ולשלם דרך PayPal, החשבון יופעל אוטומטית ע"י האתר ללא מגע אדם. זהו כמובן עתידי לגמרי, לא דבר שהייתי רוצה להבטיח אבל בכל זאת.

המטרה:
המטרה בבוט, מעבר לשירות נוח למשתמשי מירק בעלי שרתים שרוצים להקים ערוץ השכרה חינם, היא מטרת הגדלת המכירות של חברות קיימות ו\או אפשרות להקמת חברה שכולה מבוססת על המירק. משתמש בעל שרת מסוגל להקים ערוץ השכרה במקום חברה, במקום למכור שרתים - ימכרו חשבונות VIP. חשבון הVIP יאפשר כמובן הטבות שלמשתמשים רגילים אין ובכך יקבל שירות כאילו קנה שרת מחברה(!). בנוסף, חברות קיימות יכולות בערוץ המירק שלהם לתת VIP ללקוחות שלהם שקנו (לדוגמא מעל 50 שקל קנייה) שרת, לתת להם VIP לחודש, ובכך בנוסף לשרת שהם קנו הם יכולים להריץ לעצמם וונט דרך המירק.

מערכות פיקוח וניהול:
אני עושה הכל כדי להכין את הבוט למצב של ניהול חברה, אם זה בעזרת דיאלוג מסודר ואם זה בעזרת מערכת חיפוש מופעלת פקודה ופרמטרים של פילטר.
!SEARCH -<p/n/s/h/>[r(egex)] <parameters> [...]

ככל שהזמן יעבור אני אנסה להריץ עוד כלים לשליטה בלקוחות ובמשתמשים ואפשרויות הגבלה ומיתון. כרגע קיימים לא מעט כאלה, אך לא מספיק.

מצב הבוט נכון לעכשיו:
פעיל לגמרי, מסוגל להחזיק ערוץ, ואפילו הקוד כבר 1,500 שורות. אבל זה עוד לא נגמר, ולכן למרות שהבוט מוגדר כבנוי, עדיין לא יפורסם.

תמונות מצב:
תמונה
תמונה
תמונה

שבוע טוב לכולם!
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

פורסם: 12 יוני 2011, 14:50
מחכה בקוצר רוח D:

פורסם: 12 יוני 2011, 16:01
פשוט אין מילים :)
כל הכבוד על היוזמה זה נראה ג-ד-ו-ל :D
תותח אתה יונתן !

פורסם: 12 יוני 2011, 16:45
פשוט גאון :o
ואו זה נראה מטורף
תמונה

פורסם: 16 יוני 2011, 12:43
אני רוצה לעדכן אותכם שהתחלתי את התאמת הבוט למולטי-פלטפורמה, הכוונה היא שהוא יוכל לעבוד גם על שרת ווינדוס ו\או להפעיל שרתים על שרת לינוקס נפרד באמצעות SSH.
זאת אומרת, שבעלי שרתי לינוקס יוכלו להוריד את הבוט להגדיר אותו על השרת שלהם והבוט יפתח שרתים בלינוקס שלהם במקום על המחשב שעליו הבוט. מה שאומר שהמחשב שעליו הבוט יכול להיות אפילו המחשב שלכם, ועדיין תוכלו להשכיר שרתים.
תכנות מולטי-פלטפורמה זה רק החל. ההתקדמות איטית מאוד מכיוון שאין לי שום ידע בלינוקס, אני לומד תוך כדי תכנות הפקודות.

שבת שלום :)
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

חזור אל מירק סקריפטינג