עמוד ראשי מירק סקריפטינג ארכיון [פרסום] מידע על שרת וונטרילו - Ventrilo Information

[פרסום] מידע על שרת וונטרילו - Ventrilo Information

ארכיון האתר הוא לנושאים שלא נמצאו לנכון לפרסום אך בכל זאת יכולים להוות שימוש.

פורסם: 08 ינואר 2011, 17:44
גירסא חדשה משופרת קוד טוב יותר. גירסא 3.0

שם הקוד: מידע על שרת הוונטרילו שלכם
יוצר: Arthas
גירסא: 3.0
תיאור: מראה מידע על הוונט כמו מספר האנשים המחוברים או המקסימום שיכולים, שם הוונט וכו'.. בערוץ כאשר מישהו כותב !Vent או !Ventrilo.
הפעלה: הכנסת הקוד לרימווט (Alt +R) הגדרת האייפי והפורט של הוונט ע"י מקש ימיני -> Ventrilo Sockets -> Iport
הגדרת הערוץ שתרצו שבו יקבלו את המידע והקוד יעבוד בו ע"י מקש ימיני גם.. -> Channel
קוד:
; ——————————————————————————————————————————————— ;
; Arthas Ventrilo Sockets v3.0
; ——————————————————————————————————————————————— ;

Alias Ventsock { sockclose Ventrilo | sockopen Ventrilo www.Ventrilo.com 80 | sockmark Ventrilo $1- }
on *:sockopen:Ventrilo: {
  if (!$sockerr) {
    var %a = sockwrite -tn $sockname
    %a GET /status.php?hostname= $+ $replace($sock($sockname).mark,:,&port=) HTTP/1.1
    %a Host: www.Ventrilo.com
    %a $crlf
  }
}
on *:sockread:Ventrilo:{
  var %a
  sockread %a
  if (Ventrilo server is not responding isin %a) || (<strong>Invalid port.</strong> isin %a) { msg %VentChannel Ventrilo server is not responding. | inc -u2 %Vflood | sockclose Ventrilo }
  elseif ($regex(%a,/<td width="25%" bgcolor=".+"> (.+) </td>/)) { set -u1 %write $regml(1) }
  elseif (%write) && ($regex(%a,/<td width="75%" bgcolor=".+"> (.+) </td>/)) { set -u5 %Vent. $+ $replace(%Write,Max clients,Max,Client count,User) $regml(1) | unset %Write }
}
on *:sockclose:Ventrilo: msg %VentChannel Hostname $+ : $+(%Vent.name,$iif(%Vent.Comment,$chr(32) $+ ( $+ $v1 $+ )),$Chr(44)) IPort $+ : $sock($sockname).mark $+ $Chr(44) Users $+ : $+(%Vent.user,/,$remove(%Vent.Max,,$chr(32)),$Chr(44)) Version $+ : %Vent.Version $+ . | unset %Vent.* | inc -u3 %Vflood
on *:text:!Vent*:%VentChannel: if (($1 == !Vent) || ($1 == !Ventrilo)) && (!%Vflood) { inc -u6 %Vflood | Ventsock %Ventiport }
menu * {
  Ventrilo sockets
  .Set IPort: if ($input(Write IP:Port,e,Ventrilo sockets,%Ventiport)) Set %Ventiport $v1
  .Set Channel: if (#* iswm $input(Write #Channel,e,Ventrilo sockets,%VentChannel)) Set %VentChannel $v2
  .-
  .$Style(2) By Arthas: noop
}

נערך לאחרונה על ידי Arthas בתאריך 23 אוגוסט 2011, 04:03, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה

פורסם: 08 ינואר 2011, 17:56
יפה מאוד כפרע עליךך

פורסם: 12 ינואר 2011, 19:45
אהבתי, יהיה לי לשימוש בעתיד (:
תמשיך להשקיע.
תמונה

פורסם: 12 ינואר 2011, 20:24
ציפיתי מימך למשהו אחר ! :( לא הייתי מצפה אם חשבתי שאתה לא מסוגל :\

בכל אופן קוד חמוד :)
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation
Amen
תמונה
אפשר למצוא אותי בערוץ החברים שלי בקווקנט tomer2k#

פורסם: 14 אוגוסט 2011, 07:36
תודה רבה, אני קצת מתלבט לגבי הקוד, אגיע להחלטה בהמשך.
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

פורסם: 23 אוגוסט 2011, 04:03
יונתן במיוחד בשבילך עשיתי שיפור עם הרג'אקס בקוד :} וגם sockmark שלמדתי ממך ;] 3>
תמונה

פורסם: 23 אוגוסט 2011, 11:57
Arthas כתב:
יונתן במיוחד בשבילך עשיתי שיפור עם הרג'אקס בקוד :} וגם sockmark שלמדתי ממך ;] 3>

כל הכבוד :)
עם כל כמה שהסקריפט כתוב בצורה טובה, הוא לא מתאים לאף פורום חוץ מלארכיון, זה לא אומר שהוא נעלם מהפורום... פשוט אין לו פורום מתאים במדוייק :)
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

חזור אל ארכיון