עמוד ראשי ראשי דיבורים הודעת פרישה :)

הודעת פרישה :)

פורום לדיבורים כלליים שלא קשורים למירק סקריפטינג.

ZxoR
מנהל גלובאלי
הודעת פרישה :)
פורסם: 01 פברואר 2011, 12:14
טוב אז שלום לכולם.. לחלקכם זה לא הפתעה, הודעתי על זה מזמן לכמה אנשים ועוד לפני זה הודעתי לXtrAp, SinteL ו Ohad.
אז בלי יותר מידי סיבוכים - לאחר חצי שנה בmIRCs אני פורש.
שמחתי מאוד לעזור לכל מי שעזרתי, מקווה שיזכרו אותי טוב, מי שיזכור אותי לא טוב כנראה שאני זוכר אותו גם לא טוב וזה הדדי ושווה.
מאוד שמחתי גם ללמוד את השפת סקריפטינג הזאת, אני כותב במירק רק חודש לפני שהצטרפתי לmIRCs, משהו כזה... תמשיכו ללמוד, תמשיכו לבנות תמיד ומקווה שתזכרו אותי :)

לאור הפרישה אני הולך לשחרר דברים למירק שלא שחררתי עד היום, חלקם טובים חלקם לדעתי סתם טיפשיים אבל אין לי מה לעשות איתם.

לגבי הגאטרבוט, הוא ימשיך להתעדכן אבל בצורה יותר שקטה, רק באגים וללא חידושים נוספים בזמן הקרוב, במידה וכן יהיו חידושים, זה יקח הרבה יותר ממה שזה יקח בנורמל, כי הזמן שאני ישקיע ביום יהיה הרבה יותר קטן מפעם.

בין הדברים שברצוני לפרסם לרגל הפרישה (ללא הבטחה):
פותח יוזרים בוונט 3.0
VBSRentBot - בוט השרתים הגדול ביותר שקיים. CS Servers,Vents,Radios,Vent Rooms,SAMP Servers,BNC & Lotterys
ZxoR Gatherbot folder, התיקייה השלמה של הגאטרבוט, מכילה את כל הקבצים שלא פרסמתי, אולי יש סיבה כי חלקם לא מעניינים, אבל אולי כן שווה לפרסם עכשיו.
idTS - שאלל MSL שמתחבר לQuery של TeamSpeak. יש כמה אנשים שיש להם את זה אבל לא באמת פרסמתי את זה אף פעם.
idleRPG MSL - הבוט הזה לא מוכן, הוא פשוט דורש הרבה זמן שלא היה לי והפסקתי לבנות אותו, אם למישהו יבוא לעבוד עליו.. שיבלה.
- הבוטים הגנובים שאמרתי לכמה אנשים שאני כנראה יפרסם אני לא יפרסם, מכיוון שהם גנובים והבעלים שלהם עדיין מסתובבים במירק, אני מעדיף לא לפגוע בהם ובשם שלי. אולי בעוד כמה שנים כשינתק הקשר בין כל האנשים האלה. בכל זאת - לא נעים לי.

יום טוב לכולם, ובהצלחה לכם :)
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

NiX
משתמש רשום
Re: הודעת פרישה :)
פורסם: 01 פברואר 2011, 12:34
רק שתדע, שבלעדיך הערוץ לא יהיה הכי פעיל שבעולם, אתה היית הכי פעיל שם, נשארו רק הוויסים...
בהצלחה בהמשך אחי :)

פורסם: 01 פברואר 2011, 16:59
אוי אחי באמת שעזרתה לי אמון אתה אחלה של ילד תודה רבה ובהצלחה באמת אחי שאתה תותח אך חבל שאתה פורש בנוסף לכך יש לי כמה שאלות.

*מה זה בוט BNC ?

*האם יש לך אולי בוט ל CZ ?

עם יהיה לי עוד שאלות אני יגיד אבל בין אתים אלה הם שאלותי תודה רבה לך על הכול!!!!

DanniM
משתמש רשום
פורסם: 01 פברואר 2011, 17:08
אנחנו נזכור אותך יונתן,תודה על הכל ותודה מאוד מאוד על העזרה :)

ZxoR
מנהל גלובאלי
פורסם: 01 פברואר 2011, 18:32
Avalanche כתב:
אוי אחי באמת שעזרתה לי אמון אתה אחלה של ילד תודה רבה ובהצלחה באמת אחי שאתה תותח אך חבל שאתה פורש בנוסף לכך יש לי כמה שאלות.

*מה זה בוט BNC ?

*האם יש לך אולי בוט ל CZ ?

עם יהיה לי עוד שאלות אני יגיד אבל בין אתים אלה הם שאלותי תודה רבה לך על הכול!!!!

בוט BNC זה בוט שמנהל חשבונות BNC חינם, לבעלי שרתים בלבד.

ולא אין לי בוט ל CZ.
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

פורסם: 02 פברואר 2011, 07:49
תודה רבה על העזרה בהקמת ובתחזוק האתר :)

פורסם: 07 פברואר 2011, 14:57
תודה רבה יונתן, עזרת והשקעת הרבה מאוד ואנחנו מעריכים את זה (:
תמונה

פורסם: 18 אפריל 2011, 20:34
למרות שאתה לא כל כך מכיר אותי חבל שעזבתה אתה ההיתה ממש טוב בסקריפטינג!וייחכה לפירסום :D
תהנה בהמשך הדרך

חזור אל דיבורים